GOVORNICI:

Dejan Dejanović

Sanja Krstić

Milenko Popović

Predrag Orozović

 

 


Program

10.45 – 11.10

ORGANIZATOR:
NOVOSADSKI SAJAM

TEMA:
SVEČANO OTVARANJE

GOVORNICI:

Počasna gošća

Ana Brnabić

Predsednica Vlade Republike Srbije

 

Mr Slobodan Cvetković

Generalni direktor Novosadskog sajma

Dragan Filipović

Generalni direktor Generali Osiguranja Srbija

Tomaš Kuchta

Izvanredni i opunomoćeni ambasador Republike Češke u Republici Srbiji

Milorad Radojević

Član Gradskog veća za privredu

Čedomir Božić

Pokrajinski sekretar za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo

 

LINK

11.15 – 12.30

ORGANIZATOR:
NOVOSADSKI SAJAM

TEMA:
Poljoprivreda u 2021.-Podsticaj za perspektivu

GOVORNICI:

Mr Slobodan Cvetković

Generalni direktor Novosadskog sajma

Dušan Kovačević

Direktor i osnivač EXIT Festivala

Robert Čoban

Predsednik CMC

Uroš Kondić

Državni sekretar u Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija

 

LINK

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
ALDAHRA

TEMA:
Redukovana obrada i precizna poljoprivreda

GOVORNICI:

Nemanja Oparnica

Glavni inženjer za preciznu poljoprivredu

Nikola Stanić

Glavni inženjer za poljoprivrednu mehanizaciju

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I VODOPRIVREDE

TEMA:
Prezentacija rada poljoprivredne stručne službe Beograd

GOVORNICI:

Aleksandar Bogićević

Pomoćnik ministra za ruralni razvoj

LINK

14,30-15,30

ORGANIZATOR:

Institut BioSens, Novi Sad

TEMA:
Izazovi današnjice i rešenja za budućnost poljoprivrede

GOVORNICI:

Isidora Stojačić, projektni menadžer u Centru za inovacije i razvoj poslovanja, Institut BioSens

Tatjana Knežević, asistent projektnog menadžera u Centru za inovacije i razvoj poslovanja, Institut BioSens

Dragana Petković, projektni menadžer u Centru za inovacije i razvoj poslovanja, Institut BioSens

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
ITN Group

TEMA:

Video prezentacija-OJ Agrotech

Video prezentacija proizvoda iz zastupničkog programa ITN Group – Agrotech poljoprivredne mašine

GOVORNICI:

Slaven Soldo

Dalibor Šutanovac

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
AgroTech Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

 

LINK

10,00-11,00

ORGANIZATOR:
Institut BioSens, Novi Sad

TEMA:
Savremeni pristup poljoprivredi uz AgroSens aplikaciju

GOVORNICI:

Centar za razvoj proizvoda,

Institut BioSens

Centar za informacione tehnologije, Institut BioSens

LINK

10,30-11,30

ORGANIZATOR:
ITN GROUP

TEMA:
VEBINAR-OJ Agrotech
Noviteti: Teleskopski utovarivači MANITOU NewAg MLT X 737/841/1041 I traktori  MASEEY FERGUSON-serija

GOVORNICI:

Slaven Soldo

Dalibor Šutanovac

LINK

10,30-11,30

ORGANIZATOR:
AGROGLOBE

TEMA:
Prezentacija

GOVORNICI:

 

LINK

11.30 – 12.30

ORGANIZATOR:
RAZVOJNA AGENCIJA VOJVODINE

TEMA:
Nauka u službi privrede

GOVORNICI:

Moderator – Đorđe Simović, agrarni novinar, RTV Radio Novi Sad, osnivač poljoprivrednog portala Poljoprivreda.info, saradnik brojnih agrarnih medija

govornici:
Nenad Magazin – Poljoprivredni fakultet, Šef katedre za voćarstvo i vinogradarstvo
Boris Bošnjak – Atos Fructum, direktor proizvodnje
Elizabet Janić Hajnal – Institut za prehrambene tehnologije FINS, pomoćnik direktora za transfer tehnologije
Ljuba Jocić – Mesare Štrand, rukovodilac proizvodnje
Oskar Marko – BioSense, pomoćnik direktora za inovacije i saradnju sa privredom
Đorđe Đukić, PG Đukić, vlasnik
Dane Atanasković- Fond za inovacionu delatnost, projekt menadžer

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
ALDAHRA

TEMA:
Redukovana obrada i precizna poljoprivreda

GOVORNICI:

Nemanja Oparnica

Glavni inženjer za preciznu poljoprivredu

Nikola Stanić

Glavni inženjer za poljoprivrednu mehanizaciju

LINK

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
RTI doo

TEMA:
RTI PONUDA POLJOPRIVREDNIH MAŠINA

GOVORNICI:

Goran Micković

LINK

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
AGRIMATCO doo

TEMA:
Najsavremenija tehnička rešenja u ratarskoj poljoprivrednoj proizvodnji: setva, nega i zaštita useva –Agrimatco

GOVORNICI:

Boris Ljubičić, program poljoprivredne mehanizacije – moderator

Dušan Belenzada, program pesticida

Alfred Nemet, program semena u ratarstvu

Igor Palamarčuk, program ishrane biljaka

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
TRGOVINSKO ODELJENJE AMBASADE ŠPANIJE

TEMA:
“Španska poljoprivredna tehnologija”

GOVORNICI:

 

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
KITE DOO Novi Sad

TEMA:
Budućnost Precizne Poljoprivrede – AMS i FarmSight

GOVORNICI:

Stanko Oparnica

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:
AgroTech Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

 

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:
AGROSTANDARD

TEMA:
Predstavljanje kompanije

GOVORNICI:

Marko Lučić

LINK

14.30 – 15.30

ORGANIZATOR:
AgroTech Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

 

LINK

14,30-15,30

ORGANIZATOR:
DELTA AGRAR DOO

TEMA:
Delta Agrar – Agrodistribucija – Semena, pesticidi i mehanizacija

GOVORNICI:

Jovana Janković – saradnik prodaje i marketinga, pesticidi

Nataša Pantić – saradnik prodaje i marketinga, semena

Nemanja Zečević – asistent, mehanizacija

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
SRPSKO UDRUŽENJE MLADIH POLJOPRIVREDNIKA “SUMP”

TEMA:
“Iskustva i predlozi mera i subvencija za mlade poljoprivrednike u Srbiji“

GOVORNICI:

Milan Borić, predsednik

Aleksandar Milovanović, generalni sekretar

Radoslav Nineatović, predstavnik mladih poljoprivrednika iz Poljske

Doris Letina, predstavnik Evropskog veća mladih poljoprivrednika “CEJA”

David Brož, predstavnik mladih poljoprivrednika iz Republike Češke

članovi SUMP-a

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
Mašinska radionica „TupanjacMD“

TEMA:
Prezentacija

GOVORNICI:

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
ITN Group

TEMA:

Video prezentacija-OJ Agrotech

Video prezentacija proizvoda iz zastupničkog programa ITN Group – Agrotech poljoprivredne mašine

GOVORNICI:

Slaven Soldo

Dalibor Šutanovac

LINK

10,00-11,00

ORGANIZATOR:
Ministarstvo poljoprivrede, šumarsta i vodoprivrede Republike Srbije

TEMA:
Prezentacija- Sprovođenje Ipard 2 programa

GOVORNICI:

Biljana Petrović

v.d. direktora Uprave za agrarna plaćanja

LINK

10,30-11,30

ORGANIZATOR:
Instut za ratarstvo i povrtarstvo Novi Sad

TEMA:
Komercijalno predstavljanje Instituta za ratarstvo i povrtarstvo

GOVORNICI:

 

LINK

10,30-11,30

ORGANIZATOR:
SUN & DUN A.V.

TEMA:
Korporativna prezentacija

GOVORNICI:

 

LINK

11,30-13,00

ORGANIZATOR:
Privredna komora Vojvodine

TEMA:
Online konferencija – Vinarstvo i vinogradarstvo kao privredni potencijal Srbije

GOVORNICI:

Dr Marko Malićanin, Savez vinara i vinogradara

Aleksandar Vinčić, Vinarija „Vista Hill“

Dragan Krgović, Vinarija „Krgović“

Prof dr Dragoslav Ivanišević

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
Pokrajinski sekretarijat za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo

TEMA:
Prezentacija – Sprovođenje poljoprivredne politike u oblasti ruralnog razvoja

GOVORNICI:

Ljiljana Petrović, pomoćnik pokrajinskog Sekretara

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:

Institut BioSens, Novi Sad

TEMA:
Izazovi današnjice i rešenja za budućnost poljoprivrede

GOVORNICI:

Isidora Stojačić, projektni menadžer u Centru za inovacije i razvoj poslovanja, Institut BioSens

Tatjana Knežević, asistent projektnog menadžera u Centru za inovacije i razvoj poslovanja, Institut BioSens

Dragana Petković, projektni menadžer u Centru za inovacije i razvoj poslovanja, Institut BioSens

 

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:
Livona d.o.o.

TEMA:
Vebinar – Rešenja za preciznu poljoprivredu

GOVORNICI:

Aleksandar Ćorić, šef AG prodajnog tima

Nenad Tašin, inženjer prodaje

LINK

14,30-15,30

ORGANIZATOR:
Trgovinsko odeljenje Ambasade Španije

TEMA:
Vebinar – Strategija navodnjavanja Republike Srbije i španski model udruživanja vodokorisnika

GOVORNICI:

  • Jacopo Manzini, Senior natural resources management officer, FAO
  • Andres del Campo Garcia, predsednik FENACORE (Nacionalno udruženje vodokorisnika)
  • Maria Dolores Pascual Vallés, predsednica Hidrografske konfederacije sliva reke Ebro

Moderator: José López Thomas de Carranza, ekonomski savetnik Ambasade Španije

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
ITN Group

TEMA:

Webinar – OJ Foodtech

Video prezentacija tehnološke opreme iz zastupničkog programa ITN Group – Foodtech

GOVORNICI:

Denis Kovačević

Slaviša Borovnjak

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
AgroTech Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

 

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
KITE DOO Novi Sad

TEMA:

“Svestranost- Savremene tehnologije u obradi zemljišta i setvi, ekskluzivno predstavljanje

Siptec orudja, još jedan od noviteta u ponudi kompanije KITE DOO”

 

“Vrhunske Joskin prikolice i cisterne”

GOVORNICI:

Tomislav Protulipac

Ištvan Nadj

 

LINK

10.00 – 12.00

ORGANIZATOR:
PRIVREDNA KOMORA VOJVODINE I REGIONALNA AGENCIJA ZA RAZVOJ MALIH I SREDNJIH PREDUZEĆA ALMA MONS NOVI SAD

TEMA:

Bieokonomija – nova šansa za vojvođansku privredu” u okviru projekta BIOECO RDI, finansiranog od strane EU u okviru ADRION programa

GOVORNICI:

Pozdravna obraćanja:

  • Boško Vučurević – predsednik, PKV
  • Ognjen Bjelić – pokrajinski sekretar, Pokrajinski sekretarijat za energetiku, građevinarstvo i saobraćaj

Uvodna obraćanja:

  • dr Branko Malagurski –Alma Mons
  • Milica Vračarić -Alma Mons

Učesnici panela: „Da li postoje pretpostavke za razvoj bioekonomije u Srbiji”

  • moderator: Zoran Trpovski – PKV
  • Siniša Mitrović -PKS, Centar za cirkularnu ekonomiju
  • Goran Knežević -Udruženje Biogas
  • dr Milan Martinov – Fakultet tehničkih nauka
  • Bojan Gligić – ESOTRON
  • Igor Jezdimirović – PKV,Sekcija za cirkularnu ekonomiju

 

LINK

10,30-12,30

ORGANIZATOR:
CED – Novi Sad

TEMA:
Mađarsko-srpski online forum poljoprivrede, prehrambene industrije i privrede

GOVORNICI:

10:30-10:45 Moderatori:

Mihalj Čaki – šef regionalnog predstavništva, CED Novi Sad

Ištvan Dobo – šef regionalnog predstavništva, CED Subotica

 

10:45-11:15 Robert Otot – zamenik pokrajinskog sekretara za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo, Vlada Autonomne Pokrajine Vojvodine – Podrške, razvojni planovi, projekti – Planirane mere Pokrajinskog sekretarijata za poljoprivredu, vodoprivredu i šumarstvo za 2021. godinu

 

11:15-11:45 Peter Ondre – izvršni direktor, Centar za agrarni marketing – Mogućnosti mađarsko-srpske saradnje na polju agrarnog marketinga

 

11:45-12:15 Mladen Petković – Sekretar Udruženja poljoprivrede, Privredna Komora Vojvodine – Mogućnosti unapređenja spoljnotrgovinske razmene između Republike Srbije i Mađarske

 

12:15-12:35 Klara Seker – drugi savetnik – ataše za poljoprivredu i ekološke poslove – stručni diplomata za poljoprivredna i ekološka pitanja, Ambasada Mađarske u Beogradu – Više i bolje iz žitnice Evrope – mađarsko-srpske veze u službi kvalitetnog snabdevanja prehrambenim proizvodima

 

LINK

11.00 – 12.00

ORGANIZATOR:
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I VODOPRIVREDE

TEMA:
Prezentacija rada poljoprivredne stručne službe Beograd

GOVORNICI:

Aleksandar Bogićević

Pomoćnik ministra za ruralni razvoj

 

LINK

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
AgroTech Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

 

LINK

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
KITE DOO Novi Sad

TEMA:

“Efikasnost – Predstavljanje proizvodnog programa kompanije JCB. Novi šumarski traktor LKT81 u šumama Srbije”

“Ostvarite sigurne prinose uz Irrimec tifone”

GOVORNICI:

Aleksandar Gluvić 

Maja Pavlović

 

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
LIVONA doo

TEMA:
Izrada granica i navigacionih linija za GNSS navigaciju + snimanje bespilotnim letelicama

GOVORNICI:

Ljubiša Adžemović, dipl.inž.geod., tehnički direktor

 

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
TRGOVINSKO ODELJENJE AMBASADE ŠPANIJE

TEMA:

“Zadruga ili zabluda – trenutno stanje I tržišni potencijali zadruga(rstva)”

GOVORNICI:

  • Federacija zadruga Španije, Gabriel Trenzado Falcón, tehnički direktor odgovoran i za EU i međunarodu saradnju
  • Ana Kalušević, Prehrambeno-tehnološki savet Srbije
  • Božo Joković, Prva srpska složena Zadruga “Naši voćari”
  • Marija Blagojević, direktor, Zadruga Kosjerka

Moderator: Miloš Pejčinović, APSF

 

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:
DELTA AGRAR DOO

TEMA:

Selsem soja – Novi sortiment

GOVORNICI:

Dr. Srđan Anđelović – rukovodilac selekcije

Nataša Pantić – moderator

 

LINK

14,30-15,30

ORGANIZATOR:
MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE, ŠUMARSTVA I VODOPROVREDE

TEMA:
Organska proizvodnja u Srbiji

GOVORNICI:

Jelena Milić, rukovodilac grupe za organsku proizvodnju

 

LINK

15,00-16,00

ORGANIZATOR:
JOVIĆ servis i remont doo

TEMA:
Viljuškari!

GOVORNICI:

Promocija-nema govornika

LINK

16.00 – 17.00

ORGANIZATOR:

Institut BioSensNovi Sad

TEMA:
Novi izvori proteina u ishrani ljudi i životinja

GOVORNICI:

Darko Mandić, osnivač FoodScaleHub-a i preduzetnik iz San Franciska
Tema: Preduzetnički ekosistem u SAD u sferi alternativnih proteina (Impossible, JUST, Perfect Day i drugi startapi)

Dr Marija Miličić, naučni saradnik u Centru za biosisteme, Institut BioSens
Tema: Upotreba insekata kao alternativnih izvora proteina

Dr Ivana Gadjanski, viši naučni saradnik u Centru za biosisteme i pomoćnik direktora za nauku, Institut Biosens
Tema: Ćelijska poljoprivreda i meso iz laboratorije

Moderator: Ivana Gadjanski

 

LINK

10,00-11,00

ORGANIZATOR:
PRIVREDNA KOMORA SRBIJE

TEMA:

“Deklarisanje hrane”

GOVORNICI:

Aleksandar Bogunović, sekretar Udruženja za biljnu proizvodnju i prehrambenu industriju Privredne komore Srbije

Tema: Zajednička aktivnost Privredne komore Srbije i Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede vezano za navođenje obaveze porekla glavnog sastojka hrane

Branislav Raketić, šef Odseka za označavanje hrane, šeme kvaliteta i organsku proizvodnju Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede

Tema: Nova pravila deklarisanja hrane

 

LINK

10,30-11,30

ORGANIZATOR:

Institut BioSens, Novi Sad

TEMA:

Nove tehnologije u poljoprivredi

GOVORNICI:

Željana Grbović, mlađi istraživač u Centru za informacione tehnologije

Tema: Rana predikcija prinosa pšenice korišćenjem savremenih tehnologija

Dragana Blagojević, mlađi istraživač u Centru za informacione tehnologije

Tema: Monitoring i mapiranje useva

Branislav Pejak, mlađi istraživač u Centru za informacione tehnologije

Tema: Sateliti u službi poljoprivrede

 

LINK

10,30-11,30

ORGANIZATOR:
ITN Group

TEMA:

Video prezentacija-OJ ITN Eko Povlen
Prezentacija proizvodnog programa ITN Eko Povlen iz Kosjerica

GOVORNICI:

Mirjana Nikolić, direktor Prodaje

Jelena Jovančić, senior menadžer Prodaje

 

LINK

11,30-12,30

ORGANIZATOR:
NOVOSADSKI SAJAM / COLOR PRESS GROUP

TEMA:
OFF/ONline događaji 

GOVORNICI:

Mr Slobodan Cvetković – generalni direktor Novosadskog sajma

Dušan Kovačević – direktor i osnivač EXIT Festivala

Robert Čoban – predsednik CMC

Uroš Kondić – državni sekretar u Ministarstvu trgovine, turizma i telekomunikacija

 

LINK

12,00-13,00

ORGANIZATOR:
AGRIMATCO DOO

TEMA:

Prezentacija kompanije AGRIMATCO, prodajni program

GOVORNICI:

Nemanja Grujin, narator

Boris Ljubičić, program mehanizacije drugi deo

 

LINK

13,00-14,00

ORGANIZATOR:
POKRAJINSKI SEKRETARIJAT ZA POLJOPRIVREDU, VODOPRIVREDU I ŠUMARSTVO

TEMA:

“Razvoj I unapređenje lovstva u AP Vojvodini 2010-2020”

GOVORNICI:

Milan Dozet, pomoćnik pokrajinskog sekretara

 

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:
Inter-Agrar SRB Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa 

GOVORNICI:

 

LINK

13,30-14,30

ORGANIZATOR:
KITE DOO Novi Sad

TEMA:
Sigurnost – Samo uz neprevaziđenu ponudu John  Deere traktora i John Deere kombajna.

GOVORNICI:

Boris Budurin

Goran Demko Rihter

 

LINK

14,30-15,30

ORGANIZATOR:
AgroTech Doo

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa 

GOVORNICI:

 

LINK

14,30-15,30

ORGANIZATOR:
KITE DOO Novi Sad

TEMA:

“Predstavljanje proizvoda za proleće 2021.- planirajte Vašu sezonu na vreme “ 

“Servis posle prodaje poljoprivrednih mašina”

GOVORNICI:

Ivana Drljača

Milan Hekenberger

Ljubomir Šuput

 

LINK

10.30 – 11.30

ORGANIZATOR:
AGRO TECH DOO

TEMA:

Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

Dejan Zorić

 

LINK

12.00 – 13.00

ORGANIZATOR:
RTI DOO

TEMA:

Prezentacija Rezervnih delova i Servisa

GOVORNICI:

Veljko Vidaković                       

Viktor Gombar

 

LINK

13.00 – 14.00

ORGANIZATOR:
DELTA AGRAR DOO

TEMA:

Delta Agrar – Agrodistribucija – Semena, pesticidi i mehanizacija

GOVORNICI:

Jovana Janković – Saradnik prodaje i marketinga, Pesticidi

Nataša Pantić – Saradnik prodaje i marketinga, Semena

Nemanja Zečević – Asistent, Mehanizacija

 

LINK

14.00 – 15.00

ORGANIZATOR:

KITE DOO

TEMA:

Budućnost Precizne Poljoprivrede – AMS i FarmSight

GOVORNICI:

Stanko Oparnica

 

LINK

15.00 – 16.00

ORGANIZATOR:
Mašinska radionica „TUPANJAC MD“

TEMA:

Prezentacija

GOVORNICI:

 

 

LINK

10.30 – 11.30

ORGANIZATOR:
AGROTECH DOO

TEMA:

Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

Dejan Zorić

 

LINK

11.00 – 12.00

ORGANIZATOR:
RTI DOO

TEMA:

RTI ponuda poljoprivrednih mašina

GOVORNICI:

Goran Micković

 

LINK

12.00 – 13.00

ORGANIZATOR:
ALDAHRA SRBIJA

TEMA:

Redukovana obrada i Precizna poljoprivreda

GOVORNICI:

Nemanja Oparnica – Glavni inženjer za preciznu poljoprivredu

Nikola Stanić – Glavni inženjer za poljoprivrednu mehanizaciju

 

LINK

13.00 – 14.00

ORGANIZATOR:
KITE DOO

TEMA:

Koncept poslovanja kompanije KITE DOO u uslovima pandemije, COVID-19

GOVORNICI:

Đorđe Mišković

 

LINK

14.00 – 15.00

ORGANIZATOR:
GENERALI Osiguranje Srbija a.d.o.

TEMA:

Press konferencija – Osiguranje poljoprivrednog domaćinstva

GOVORNICI:

Slobodan Veljković

Ivana Subotić

 

LINK

10.00 – 11.00

ORGANIZATOR:
VARJAČA

TEMA:
Vojvodina-gastro region: covid posledice, analiza I planovi za 2021. godinu 

GOVORNICI:

Vanja Sekulić, predsednica udruženja Varjača

Jovan Joković, predstavnik firme Carstvo piva

Sladjana Krnjajić , predstavnik Bliss honey

Nikolina Ćulibrk, predstavnik Karin salaša

 

LINK

11.00 – 12.00

ORGANIZATOR:
INTER-AGRAR DOO

TEMA:
Prezentacija prodajnog programa

GOVORNICI:

Duško Mladenović

 

LINK

12.00 – 13.00

ORGANIZATOR:
RTI DOO

TEMA:

Prezentacija Valvoline agri proizvoda

GOVORNICI:

Dejan Dejanović

Sanja Krstić

Milenko Popović

Predrag Orozović 

 

LINK

13.00 – 14.00

ORGANIZATOR:
AGRIMATCO DOO

TEMA:

Najsavremenija tehnička rešenja u ratarskoj poljoprivrednoj proizvodnji: setva, nega i zaštita useva –Agrimatco

GOVORNICI:

Boris Ljubičić, program polj.mehanizacije-moderator

Dušan Belenzada, program pesticida

Alfred Nemet, program semena u ratarstvu

Igor Palamarčuk, program ishrane biljaka

 

LINK

14.00

ORGANIZATOR:
NOVOSADSKI SAJAM

TEMA:

Poklon igra – Proglašenje dobitnika traktorske kosačice John Deere X350R, darodavac KITE doo

GOVORNICI:

Bogdan Crnojački, direktor
Marketinga u Kompaniji KITE DOO
Predstavnici Novosadskog sajma

LINK

15.00

ORGANIZATOR:
NOVOSADSKI SAJAM

TEMA:

Završna reč generalnog direktora Novosadskog sajma

GOVORNIK:
Mr Slobodan Cvetković

 

LINK